İletişim

İletişim

Coremeda İletişim

Adres

İzmir - Türkiye - 0553 309 13 12

Bağlantıya geç

İletişim Formu

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

 • Üye olmak ücretli mi?

  Üyelik ücretimiz bulunmamaktadır. Ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

 • Coremeda ne zaman kuruldu?

  Coremeda'nın ilk adımları 2012 yılında atıldı.

 • Satış Sonrası Destek Nasıl Alabilirim

  Satın aldığınız paket sonrasında, online destek birimimizden mesai saatleri içerisinde Ziraat Mühendislerimizden Zirai Anlamda Destek Alabilirsiniz. Yazılım ile ilgili teknik destekleri [email protected] hesabına mail atarak 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 • Bitki Analizi Programı ile nelere erişebiliriz ?

  Drone teknolojisi ile alınan verilerin analiz programı tarafından işlenmesi sonucunda oluşturulan haritayı arazinize bile gitmeden sulama, hastalık ve  ürün verimi gibi bilgilere kapsamlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 • CoreMeda Rekolte tahmini nedir ?

  CoreMeda Bitki Analiz  Drone Görüntüleri ile hasata gelmiş olan mahsüllerinizi daha yeşil aksam üzerindeyken bile ne kadar tonaja denk geleceğini öğrenmenize olanak sağlar. 

 • Bitki Analizi 19 Algoritma ne işe yarar ?

  Drone ile Tarla ve Bahçe Görüntülerinin Yapay Zeka Desteği ile 19 farklı filtreden arazinizdeki çıplak gözle görülemeyen belirtileri bile görmenize olanak sağlarken; gözden kaçan her detayı yakalamanızı da sağlar.

 • Bölgesel ilaçlamanın faydaları nelerdir ?

  Analizlerimizin sonucunda belirlenen bölgesel hastalığın gelişimine ve yayılımına izin vermeden sadece hastalıklı bölgeye yapılan ilaçlama ile çiftçimizin maliyetlerini düşürürken tüketicimizin daha sağlıklı besinler tüketmesini sağlar…

Sorularınız var mı?

İletişim Formu

İletişim formunu doldurarak bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz